Lai ikdiena paietu bez rūpēm un raizēm, ikvienam ir svarīga sava un savu tuvinieku veselība, diemžēl dažkārt mēs nejūtamies labi un moži. Lai ātrāk atgūtu veselību un atkal būtu spējīgi darboties, var būt nepieciešams lietot zāles.

Zāļu valsts aģentūra aicina zāles lietot atbilstoši ārstniecības personas vai farmaceita ieteikumiem, kā arī zāļu lietošanas instrukcijā noteiktām norādēm. 

Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnē www.zva.gov.lv pieejama šāda informācija:

Veselības inspekcija nodrošina zāļu, veterināro narkotisko un psihotropo zāļu, mazgāšanas līdzekļu un kosmētikas līdzekļu tirgus uzraudzību. Zāļu reklāmas uzraudzību.

Veselības inspekcija uzrauga un kontrolē fiziskās un juridiskās personas, kuras veic darbības ar Latvijā kontrolējamo narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru sarakstos iekļautajām vielām un zālēm.

Veselības inspekcijas tīmekļa vietnē www.vi.gov.lv pieejama plašāka informācija par tās kompetencē esošajiem jautājumiem (zāļu izplatīšana, Zāļu reklāma, Apliecība narkotisko un psihotropo vielu nēsāšanai ārstnieciskām vajadzībām, u.c.) - skatīt šeit.