ES fondu jaunumi
ZKS

Šodien 29. septembrī svinīgi tiek atklāts SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Rehabilitācijas nodaļa.

Jaunajā, mūsdienu prasībām atbilstošajā Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu dzīvesvietai. Īpaši tiks uzlabota un attīstīta stacionāra un dienas stacionāra pacientu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāte un dažādība, kā arī pilnveidoti ambulatorie pakalpojumi.

Kopējās nodaļas pārbūves, jauno iekārtu un mēbeļu izmaksas ir 2,8 miljoni euro. Finansējums projekta īstenošanai gūts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma, kā arī valsts budžeta un slimnīcas līdzfinansējuma*.

 

*ERAF projekts Nr. 9.3.2.0/18/I/007 “SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība”

ERAF logo