Informācija presei
NMPD automašīna

Ceturtdien, 11. jūlijā, veselības ministrs Hosams Abu Meri dosies darba vizītē uz Lietuvu, lai parakstītu nolīgumu par pārrobežu sadarbību neatliekamās palīdzības sniegšanā, kā arī apmeklētu Jonišķu slimnīcu un Jonišķu primārās veselības aprūpes centru.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri kopā ar Lietuvas veselības ministru Arūnu Dulki (Arūnas Dulkys) ceturtdien parakstīs grozījumu protokolu abu valstu nolīgumam par pārrobežu sadarbību neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā Latvijas Republikas un Lietuvas Republikas pierobežas teritorijā. Starp abām valstīm nolīgums par pārrobežu sadarbību neatliekamās palīdzības sniegšanā parakstīts jau 2018. gada 3. oktobrī un ir darbojies visu šo laiku. Arī turpmāk plānots sadarabību turpināt, bet nolīgumā nepieciešamas izmaiņas, jo pērn Lietuvā izveidots Lietuvas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas apvieno līdzšinējos reģionālos dienestus.

Darba vizītes ietvaros Hosams Abu Meri viesosies arī Jonišķu primārās aprūpes centrā un Jonišķu slimnīcā, kur iepazīsies ar ārstniecības iestāžu darba organizāciju.