ES fondu jaunumi
RPNC

Pirmdien, 15. maijā topošā Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra (RPNC) Ambulatorā centra ēkas jaunbūves ( Tvaika ielā 2) pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Ēkas kopējā platība būs gandrīz 2700 kvadrātmetru, un tā būs modernākā no jaunajām būvēm visā slimnīcas teritorijā. Plānots, ka jaunais multifunkcionālais Ambulatorais centrs pacientus sāks uzņemt jau nākamā gada pirmajā pusē.
Valdes priekšsēdētāja Sandra Pūce, uzrunājot klātesošos, neslēpa savu prieku par to, ka jaunceltnei jau redzamas aprises, jo būvniecība ir ilgi lolots sapnis: “Mūsu 7,4 ha lielajā teritorijā mums ir gana daudz vietas, kur attīstīties. To jau jūs arī redzat, pastaigājot pa teritoriju – visur, kur vien skaties, visur notiek kādi celtniecības vai uzlabošanas darbi. Mēs ejam līdzi laikam un beidzot tam līdzi iet arī mūsu ēkas. Pacienti, apmeklētāji un darbinieki varēs novērtēt uzturēšanos skaistās, modernās telpās.”
Kapsulā ievietoto vēstījumu parakstīja RPNC Valdes priekšsēdētāja Sandra Pūce, LR Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Ortveina, pilnsabiedrības “3A” būvdarbu vadītājs Ēriks Strumpanis un SIA “Ozola un Bula, arhitektu birojs” arhitekte Zane Stiebriņa.
Kapsulā ievietoja parakstīto vēstījumu, naudu, izdrukas no šodienas ziņu portāliem ( tā kā mūsdienās drukātu avīzi pirmdienā vairs nenopirkt), un, tā kā esam Psihiatrijas un narkoloģijas centrs, arī recepti nervus nomierinošam līdzeklim.