ES fondu jaunumi
Dobele

Otrdien, 6.septembrī ar svinīgu atklāšanu noslēdzas Dobeles un apkārtnes slimnīcas internā bloka un rehabilitācijas nodaļas pārbūves un labiekārtošanas darbi.

Lai uzlabotu veselības aprūpes kvalitāti, radot pacientiem pieejamākus veselības aprūpes pakalpojumus un atveseļošanās procesam patīkamāku vidi, Dobeles apkārtnes slimnīcā veikti internā bloka un rehabilitācijas nodaļas pārbūves un labiekārtošanas darbi.

Pēc pārbūves visas izremontētās internā bloka telpas ir iekārtotas ar individuāli izgatavotām jaunām mēbelēm, 44 jaunām elektriski regulējamām pacientu gultām, pasīvajiem pretizgulējumu matračiem un pacientu skapīšiem ar pusdienu galda virsmu. Kopā izveidotas 24 palātas, pārbūvētas nodaļu starpsienas, izbūvētas inženierkomunikācijas, ventilācijas sistēmas, iebūvētas sienu konsoles, katrā palātā izveidots sanitārais mezgls un veikta telpu iekšējā apdare.

Rehabilitācijas nodaļas pārbūves darbi tika veikti diagnostikas ēkas pirmajā un otrajā stāvā. Pirmajā stāvā izbūvētas divas vingrošanas zāles, no kurām viena ir aprīkota ar slingu un tam nepieciešamo aprīkojumu, personāla atpūtas telpa, pacientu ģērbtuves.

Kopējās pārbūves un jauno iekārtu, mēbeļu izmaksas ir 2,3 miljoni eiro (bez PVN). Finansējums projekta īstenošanai gūts no Eiropas Reģionālās Attīstības fonda (ERAF) projekta*, valsts budžeta un slimnīcas līdzfinansējuma.

*ERAF projekta Nr. 9.3.2.0/18/I/004 “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras attīstība SIA "Dobeles un apkārtnes slimnīca" uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un pieejamību”

ERAF logo