Nozares ziņas
Patiess sports

Latvijas Antidopinga birojs 15. aprīlī no plkst. 10:00-14:00 tiešsaistē www.antidopings.gov.lv un facebook vietnē aicina piedalīties 5. Patiess Sports konferencē – “Kā būt labākam sportistam?”.

Kā ik gadu, konference veltīta starptautiskajai dienai “Par tīru sportu”. Konference sporta treneriem un skolotājiem, sportistu atbalsta personālam, sporta entuziastiem, jauno sportistu vecākiem un citiem interesentiem. 

Mēs ticam, ka sports bagātina mūsu jauniešu dzīvi un sports nav tikai par uzvarām vai zaudējumiem, sportiskos rezultātus ietekmē vairāki faktori. Mēs varam palīdzēt sportistiem veidot prasmes un raksturu, kas nodrošinās ilgstošus panākumus, lai kļūtu par mūsu nākotnes līderiem.

Tāpēc šogad, jubilejas 5. Patiess Sports konferencē, būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti: ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti. 

Mēs aicinām Jūs dalīties ar konferences informāciju sporta federāciju biedru, sporta skolu, treneru, sporta skolotāju, sportistu vecāku, medicīnas speciālistu, sporta nozares politikas veidotāju un visu to interesentu vidū, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā. ". 

 Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, plašāka informācija par konferenci un reģistrācija www.patiessports.lv un Latvijas Antidopinga biroja tīmekļvietnē www.antidopings.gov.lv