ES fondu jaunumi
JRS

Noslēdzoties pārbūves darbiem, slimnīca ir ieguvusi gan modernu infrastruktūru pacientiem, gan drošu un sakārtotu darba vidi slimnīcas personālam. Pēc rekonstrukcijas Uzņemšanas nodaļas platība ir palielināta par teju 400 kvadrātmetriem. Tāpat projekta ietvaros veikta medicīnas iekārtu bāzes atjaunošana, iegādājoties un uzstādot jaunu stacionāro digitālo rentgena aparātu un jaunu datortomogrāfu radioloģisko izmeklējumu veikšanai. Tas būtiski uzlabos diagnostikas iespējas, veicot ātrākus un precīzākus izmeklējumus.

Paplašinātā Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļa turpmāk nodrošinās ne tikai diennakts neatliekamo palīdzību (tajā skaitā traumpunkta pieejamību), bet arī novērošanu observācijas gultās un plānveida pacientu uzņemšanu. Proti, tiks nodalītas atsevišķi pacientu plūsmas – ar neatliekamo palīdzību nogādātie, pacienti, kas vēršas pēc savas iniciatīvas neatliekamas, akūtas palīdzības saņemšanai vai uz plānveida stacionēšanu.

Labiekārtota arī slimnīcas apkārtne – izbūvēts panduss, lai cilvēki ar kustību traucējumiem un vecāki ar bērnu ratiņiem ērtāk nokļūtu stacionārā, kā arī veikta teritorijas apzaļumošana un soliņu uzstādīšana. 

Neatliekamās palīdzības un Uzņemšanas nodaļas rekonstrukcija ir viena no ERAF projekta Nr.9.3.2.0/17/I/011 “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” aktivitātēm.

Uzņemšanas nodaļas būvniecības izmaksas ir 2,3 miljoni eiro (t.sk. PVN). Kopējais ERAF projekta Nr.9.3.2.0/17/I/011 “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” finansējums ir 6,6 miljoni eiro (ietverot gan stacionāra 1.stāva, gan Ambulatorās daļas jeb poliklīnikas pārbūvi).

ERAF logo