Par valsts apmaksātajām Covid-19 analīzēm – kam tās veic un kā jārīkojas lasīt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv 

Attālināti pieteikties vakcīnas pret Covid-19 saņemšanai iedzīvotāji arī turpmāk var tīmekļvietnē www.manavakcina.lv.

Vakcinācijai var pieteikties:

  • sazinoties ar sava ģimenes ārsta praksi;
  • veicot pierakstu tuvākajā ārstniecības iestādes vakcinācijas kabinetā.

Savukārt gadījumā, ja seniors vēlas pieteikt vakcināciju mājās, aicinām zvanīt uz Nacionālā veselības dienesta bezmaksas tālruni 80001234:

  • darba laiks: pirmdienās – ceturtdienās plkst. 8.30 - 17.00; piektdienās plkst. 8.30 - 15.00.

Rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem par digitālo Covid-19 sertifikātu saņemšanu un izmantošanu iespējams tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā “Digitālais Covid-19 sertifikāts”.

67387661Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) iedzīvotāju zvanu centrs par Covid-19

SPKC nodrošina iespēju iedzīvotājiem saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par Covid-19 (pašizolācija, saslimšana, profilakse).

Zvanot uz telefona numuru 67387661 SPKC speciālisti sniedz iedzīvotājiem atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Covid-19, tostarp arī rekomendācijas attiecīgajā situācijā un norāda, kur var meklēt vairāk informāciju par interesējošo tēmu.

SPKC informatīvā tālruņa speciālisti iedzīvotāju zvanus uzklausa darba dienās no 9:00-16:00

Lai uzzinātu Covid-19 izmeklējumu rezultātus Jūs varat skatīt:

Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 mediķi iedzīvotājus telefoniski konsultē akūtu saslimšanu un traumu gadījumos, kā arī hronisku slimību saasinājuma brīžos

  • Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis strādā darba dienās no plkst. 17:00-8:00.
  • Brīvdienās un svētku dienās tālrunis strādā visu diennakti.

Šis ir medicīniskas konsultācijas tālrunis, tāpēc informāciju par Covid-19 analīzēm vai citām uzziņām par Covid-19 ģimenes ārstu tālruņa mediķi nesniegs!

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 ir medicīnisko padomu tālrunis, kura mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskas padomus, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.