Pieteikties vakcinācijai pret Covid-19 iespējams:

Savukārt, kam veic izbraukuma vakcināciju dzīvesvietā un kā tiek nodrošināta vakcinācija mājās, aicinām lasīt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv

Informāciju par digitālo Covid-19 sertifikātu aicinām lasīt Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv

  • Nacionālā veselības dienesta bezmaksas informatīvais tālrunis 80001234 papildu jautājumos par izbraukuma vakcināciju dzīvesvietā un par digitālo Covid-19 sertifikātu.

67387661Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) iedzīvotāju zvanu centrs par Covid-19

SPKC nodrošina iespēju iedzīvotājiem saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par Covid-19 (pašizolācija, saslimšana, profilakse).

Zvanot uz telefona numuru 67387661 SPKC speciālisti sniedz iedzīvotājiem atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Covid-19, tostarp arī rekomendācijas attiecīgajā situācijā un norāda, kur var meklēt vairāk informāciju par interesējošo tēmu.

SPKC informatīvā tālruņa speciālisti iedzīvotāju zvanus uzklausa darba dienās no 9:00-16:00.

Jautājumi un atbildes par Covid-19 un vakcināciju

Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 mediķi iedzīvotājus telefoniski konsultē akūtu saslimšanu un traumu gadījumos, kā arī hronisku slimību saasinājuma brīžos

  • Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis strādā darba dienās no plkst. 17:00-8:00.
  • Brīvdienās un svētku dienās tālrunis strādā visu diennakti.

Šis ir medicīniskas konsultācijas tālrunis, tāpēc informāciju par Covid-19 analīzēm vai citām uzziņām par Covid-19 ģimenes ārstu tālruņa mediķi nesniegs!

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 ir medicīnisko padomu tālrunis, kura mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskas padomus, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.