Jūs atrodaties šeit: Kontakti > Saziņai ar Veselības ministriju
Jūs atrodaties šeit: Kontakti > Saziņai ar Veselības ministriju

Saziņai ar Veselības ministriju

09.01.2020

Pasta adrese: Brīvības iela 72, Rīga LV - 1011, Latvija  

Veselības ministrijas darba laiks:

No pirmdienas līdz ceturtdienai darba laiks no plkst. 8:30 līdz 17:15, piektdienās no plkst. 8:30 līdz 16:00 (pusdienas pārtraukums no plkst. 12:30 - 13:00).

Pirms svētku dienām darba dienas ilgums saīsināts par vienu stundu.

Vides pieejamība:

 Nodrošināta piekļuve personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā un ir ar pavadoni.

Saziņa ar Veselības ministriju:

Lai nodrošinātu likumīgu, godprātīgu un pārredzamu personas datu apstrādi, informācija par Veselības ministrijas veikto personas datu apstrādi skatīt šeit.

Saziņa pa tālruni (CSC Telecom*): 67876000, 67876010. Automātiskais atbildētājs: 67876104 - informācijai, kas kavē saņemt medicīnisko palīdzību.

*Veselības ministrijas telekomunikācijas sakarus nodrošina CSC Telecom. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa uz Veselības ministriju, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem. Lai noskaidrotu maksu par zvanu, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora. 

Uzmanību SIA "Tet" abonentiem! Sastādot Veselības ministrijas tālruņa numuru un tā priekšā liekot 108, zvans būs bez maksas.

Preses kontaktiem: 67876106, 67876008, e-pasts: prese@vm.gov.lv

Elektroniskai saziņai: Saziņai ar Veselības ministriju ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Sociālie tīkli

E-sarakste ar Veselības ministriju:

 Saskaņā ar Iesniegumu likumu Veselības ministrija:

  • Sniegs atbildi uz iesniegumu pēc būtības, ņemot vērā iesniegumā minētā jautājuma risināšanas steidzamību, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas.
  • Ir tiesīga neizskatīt saņemto vēstuli, ja sūtītājs nav norādījis savu vārdu, uzvārdu un dzīvesvietas vai elektroniskā pasta adresi. Vēstule jānoformē atbilstoši lietišķas sarakstes prasībām un jānorāda sūtītāja vārds, uzvārds un kontaktinformācija (pasta adrese, tālrunis, e-pasts).
  • Ministrija ir tiesīga neatbildēt uz vēstuli, ja nosūtītā iesnieguma saturs ir klaji aizskarošs un izaicinošs, kā arī, ja vēstules tekstā nevar nojaust pieteicēja teikto.