Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Īpašumu un tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs (uz noteiktu laiku)

Vakance aktīva līdz 20.07.2020.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Īpašumu un tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs/-a (uz noteiktu laiku).

Amata mērķis: Nodrošināt Veselības ministrijas un resora ietvaros nekustamo īpašumu centralizētu apsaimniekošanu un tehnisko nodrošinājumu. Kā arī uzraudzīt kapitālsabiedrību saimniecisko un tehnisko funkciju darbību.

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt Veselības ministrijas un padotības iestāžu, kā arī koordinēt kapitālsabiedrību nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un tehnisko apgādi
  • koordinēt Veselības ministrijas padotības iestāžu pamatlīdzekļu un mazvērtīgā inventāra norakstīšanas aktu sagatavošanu
  • koordinēt centralizētu iepirkumu veikšanu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un tehniskā nodrošinājuma jomā
  • sagatavot ministru kabineta rīkojumu projektus, informatīvos ziņojumus, nepieciešamo dokumentāciju nekustamo īpašumu izsoļu organizēšanai vai atsavināšanai, izstrādāt vienotu politiku nozares nekustamo īpašumu apsaimniekošanā
  • plānot, organizēt un vadīt nodaļas darbu

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā akadēmiskā izglītība
  • praktiskā darba pieredze ar nekustamajiem īpašumiem vismaz 5 gadi
  • praktiskā darba pieredze 3 gadi vadošā amatā
  • zināšanas un izpratne par materiāltehniskā nodrošinājuma valsts pārvaldē un saimnieciskās apgādes normatīvo regulējumu
  • spēja orientēties un pielietot praksē nekustamo īpašumu jomu regulējošos normatīvos aktus
  • prasme sagatavot un noformēt dokumentus atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem
  • prasme izstrādāt iekšējos normatīvos aktus

Mēs piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu
  • darba vietu Rīgas centrā
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu
  • atalgojumu no eiro 1253 līdz 1647 (pirms nodokļu nomaksas), kā arī motivējošu bonusu sistēmu
  • iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi un kvalifikāciju

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums Īpašumu un tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītāja amatam” līdz 2020.gada 20.jūlijam.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motivācijas vēstule (Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt, edoc; maksimālais faila izmērs: 2 MB)
Drošības kods