Jūs atrodaties šeit: Tava veselība > Sievietēm > Grāmata "Gribu būt māmiņa"

Grāmata "Gribu būt māmiņa"

18.06.2013

Asociētā profesore Dace Rezeberga, ginekologs, dzemdību speciālists, Rīgas Dzemdību nama galvenā ginekoloģe  "Gribu būt māmiņa" - skatīt šeit.

Atceries, ka Tava veselība un dzīvesprieks palīdz bērniņam augt veselīgam un laimīgam, tāpēc rūpējies par sevi! Tava fiziskā un emocionālā labsajūta nodrošina mazulim labvēlīgu vidi augšanai un attīstībai.

Tavā dzīvē ir sācies jauns satraucošs laiks – Tu nekad vairs nebūsi tikai sieviete, sieva, draudzene, Tu būsi māmiņa mazam cilvēciņam, kuram ilgu laiku svarīgākās personas pasaulē būs māmiņa un tētis. No sirds apsveicam Tevi, arī tad, ja esi nolēmusi laist pasaulē otro, trešo, ceturto vai piekto mazuli. Katra jauna dzīvība ir Dieva dāvana.

Par labiem vecākiem nepiedzimst, bet mācās par tādiem kļūt. Tāpēc šo grāmatiņu piedāvājam Tev kā padomdevēju un ceļabiedru no pirmajām domām par mazuli un mazuļa ieņemšanas brīža līdz bērna pirmā dzīves gada beigām. Tu varēsi uzzināt daudz noderīga par bērniņa gaidīšanas laiku, par ikdienas ritma maiņu, par veselīgu uzturu un ieradumiem, medicīnisko palīdzību un izmeklējumiem, kas veicami grūtniecības laikā, par dzemdību norisi un pēcdzemdību laiku, bērniņa zīdīšanu, saskaņu jūsu starpā un tēva lomu, gan mazuli gaidot, gan to jau kopīgi aprūpējot.

Grāmatiņā "Gribu būt māmiņa" viegli atradīsiet arī informāciju par valsts sniegto atbalstu grūtniecēm un jaunajām māmiņām un tētiem. Būs vieta arī Tavām pārdomām un izjūtām piezīmju lapās, ko varēsiet kādreiz kopā pārlasīt, domājot jau par nākamo mazuli savā ģimenē.

Šis būs īpašs cerību laiks Tev un Tavai ģimenei – izbaudiet to!