Jūs atrodaties šeit: Tava veselība > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001

18.03.2020

No 18.marta ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 strādā visu diennakti.

Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 mediķi iedzīvotājus telefoniski konsultē akūtu saslimšanu un traumu gadījumos, kā arī hronisku slimību saasinājuma brīžos.

Iedzīvotājiem ir iespēja ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskas konsultācijas un ieteikumus kā rīkoties akūtu saslimšanu vai hronisku saslimšanu paasinājuma gadījumos, piezvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Konsultācijas iedzīvotājiem sniedz pieredzējuši ģimenes ārsti un ārsta palīgi. 

Elektroniskai sarakstei ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķiem var izmantot e-pastu: medkonsultacija@gmail.com. 

Caur "Skype" (medkonsultacija), zvanīt uz tālruni  66016001 vai rakstīt elektroniski uz e-pastu: medkonsultacija@gmail.com.

Šī ir papildu iespēja iedzīvotājiem saņemt medicīniskas konsultācijas un izglītojošus padomus kā rīkoties vienkāršāku saslimšanu gadījumos, tādējādi atslogojot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un slimnīcu uzņemšanas nodaļas.

Ja pēc zvanītāja teiktā Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa operatoram radīsies šaubas par personas veselības stāvokli, zvans tiks pāradresēts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 nav paaugstinātas maksas tālrunis. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksās atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru. Lai noskaidrotu maksu par zvanu uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, aicinām iedzīvotājus vērsties pie sava operatora.

Atgādinām, ka Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis sniegs konsultācijas par vienkāršām veselības problēmām, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana.

Ja ir noticis nelaimes gadījums, pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis, apdraudot veselību vai dzīvību, iedzīvotājiem, tāpat kā iepriekš, jāzvana ātrajai palīdzībai pa tālruni 113.

Par ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 ģimenes ārstiem skatīt šeit.