Jūs atrodaties šeit: Preses relīžu arhīvs
Jūs atrodaties šeit: Preses relīžu arhīvs
Preses relīžu arhīvs

Preses relīžu arhīvs

19.02.2004

Valsts farmācijas inspekcijas administratīvo pārkāpumu komisija saskaņā ar iepriekš noformētajiem administratīvo pārkāpumu protokoliem noteica soda apmērus par farmaceitiskās darbības pārkāpumiem divās aptiekās ? SIA šSentor Farm aptiekas" Sentor aptiekā 26 (Rīgā, Riepnieku ielā 2) un SIA šPaulas mazā aptieka" aptiekā (Bauskā, Salātu ielā 16/1).

19.02.2004

Veselības ministre Ingrīda Circene šodien, 19. februārī, atklāja Valsts programmas "Tabakas, alkohola un narkotiku lietošanas ierobežošanas 2003.gadā" pasākumu realizācijas atskaites konferenci.

17.02.2004

Veselības ministrijas izsludinātajā konkursā Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam pieteikušies pieci pretendenti. Visi pretendenti nav vēlējušies izpaust savas personības trešajām personām.

16.02.2004

Valsts farmācijas inspekcijas administratīvo pārkāpumu komisija šodien saskaņā ar iepriekš noformētajiem administratīvā pārkāpuma protokoliem noteica soda apmērus divām aptiekām ? SIA šSentor Farm aptiekas" Sentor aptiekai 26 (Rīgā, Riepnieku ielā 2) un SIA šPaulas mazā aptieka" aptiekai (Bauskā, Salātu ielā 16/1). Administratīvie protokoli šīm aptiekām tika noformēti par pārkāpumiem medikamentu izplatīšanā.

13.02.2004

Rīt, 13.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene reģionālo vizīšu ietvaros dosies uz Jēkabpili un Aknīsti.

12.02.2004

Veselības ministrija pēc masu medijos izskanējušās informācijas par donoru neinformēšanu par viņu asinīs atklāto C vīrushepatītu uzsver, ka saskaņā gan ar Ārstniecības likumu, gan asins nodošanas vietā esošo informatīvo materiālu donoriem, katram donoram personīgi ir jārūpējas par savu veselību un katram donoram personīgi ir jāinteresējas par savu asins analīžu rezultātiem. Turklāt katrs donors ar savu parakstu donora kartē apliecina, ka ir izlasījis un sapratis donoriem paredzēto informatīvo materiālu, ir sniedzis patiesas ziņas par sevi, kā arī uz ārsta uzdotajiem jautājumiem ir atbildējis patiesi.

10.02.2004

Šodien Ministru kabinets pieņēma rīkojumu, ar kuru tiek atļauts Veselības ministrijas Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrai (VOAVA) piemērot sarunu procedūru, lai iepirktu nepieciešamās vakcīnas trīs pozīcijās. Šāds rīkojums pieņemts pamatojoties uz likuma šPar iepirkumu valsts vai pašvaldību vajadzībām" 27.panta 2.apakšpunktu.

10.02.2004

Saskaņā ar Valsts Attīstības plānu, Veselības ministrija ir izstrādājusi programmu šNacionālā programma veselības aprūpes jomā 2004.-2006.gadam". Šobrīd nacionālā programma ir saskaņošanas procesā. Pēc saskaņošanas tā tiks apstiprināta Eiropas Savienības struktūrfondu Eiropas Reģionālās attīstības fonda vadības komitejā.

05.02.2004

Šodien, 4.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene, Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) vadītājs Gunārs Lasmanis un LOC Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs apmeklēja Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru. Ar centra vadītāju Beātu Mīlgrāvi tika pārrunāta centra gatavība sniegt paliatīvās aprūpes (nedziedināmi slimo cilvēku) pakalpojumu iedzīvotājiem. Šobrīd Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centrs ir pirmā vieta ārpus Rīgas, kur ar valsts investīciju palīdzību tiek attīstīta paliatīvā aprūpe.

05.02.2004

Šodien, 5.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas dažādu rajonu pārstāvjiem.

04.02.2004

Veselības ministrija ir uzsākusi plašu, mērķtiecīgu un sistemātisku darbu, lai sakārtotu centralizēto medikamentu iepirkumu organizāciju Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrā (VOAVA).

04.02.2004

Veselības ministrija ir ieteikusi Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūrai (VOAVA) konsultēties ar Iepirkumu uzraudzības biroju (IUB) un nodrošināt, ka iedzīvotāji un ārstniecības iestādes saņem nepieciešamos medikamentus un medicīnas preces.

03.02.2004

Trešdien, 4.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru, lai pārliecinātos par līdzekļu izlietojumu, kas pagājušā gada nogalē tika piešķirti no Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) Rezerves fonda.

03.02.2004

Rīt, 4.februārī, no plkst 12:00 līdz 13:00 veselības ministre Ingrīda Circene un Onkoloģijas centra vadītājs Gunārs Lasmanis apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru.

03.02.2004

Rīt, 4.februārī plkst.10.30 Baznīcas ielā 25, 103.kabinetā Veselības ministrija organizē preses konferenci sakarā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārbaudi par Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) amatpersonu rīcību, organizējot iepirkumu procedūru.

03.02.2004

Piektdien, 6.februārī, notiks Baltijas valstu veselības ministru tikšanās. Latvijā pēc veselības ministres Ingrīdas Circenes uzaicinājuma ieradīsies Igaunijas sociālo lietu ministrs Marko Pomerants (Marko Pomerant) un Lietuvas Republikas veselības ministrs Jozas Olekas (Juozas Olekas).

02.02.2004

Šīs nedēļas beigās Rīgā tiksies Baltijas valstu veselības ministri. Rīgā pēc veselības ministres Ingrīdas Circenes uzaicinājuma ieradīsies Igaunijas sociālo lietu ministrs Marko Pomerants (Marko Pomerant) un Lietuvas Republikas veselības ministrs Jozas Olekas (Juozas Olekas).

30.01.2004

Šodien notika Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēde, kurā tika spriests par valsts gatavību patlaban pasaulē aktuālo epidēmiju jautājumos ? smaga akūta respiratora saslimšanas (SARS) un putnu gripas jautājumos.

30.01.2004

Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās farmācijas nozares institūcijas ir izanalizējušas datus par zāļu legālo apriti (ražošanas uzņēmums, zāļu lieltirgotavas, aptiekas, ārstniecības iestādes) saistībā ar konstatēto nātrija oksibutirāta injekciju šķīduma nokļūšanu nelegālajā apritē.

28.01.2004

Veselības ministrija izsludinājusi konkursu Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam.