Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
16.11.2004

22.novembrī veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerāldirektora vietnieks tuberkulozes, HIV/AIDS un malārijas jautājumos Dr. Džeku šovu (Jack Chow) svinīgi atklās pirmo PVO sadarbības centru multirezistentas tuberkulozes ārstēšanas pētniecībā un izglītošanā Eiropā. Tas ir vienīgais šāda veida izglītības un pieredzes apmaiņas centrs Eiropā un tas atrodas Latvijā, Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centra telpās Rīgas rajona Stopiņu pagastā. Svinīgajā atklāšanas ceremonijā piedalīsies vairākas augstas PVO amatpersonas, kā arī nozares zinātnieki un mediķi no visas pasaules.

15.11.2004

13.11.2004

13.11.2004 - Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas pārstāvji, šodien tiekoties ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Uldi Līkopu, informēja par esošo situāciju uzsākto akciju sfērā, uzsverot, ka lielākajā daļā akcijā iesaistītajās ārstniecības iestādēs visi anesteziologi turpina darbu pilnā apjomā. Vienošanās ar darba devējiem par darba samaksas paaugstināšanu ir notikusi arī lielākajās Rīgas slimnīcās, izņemot Rīgas 1.slimnīcu un Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, kur sarunas vēl turpinās. Arī akcijas iesācēji klīniskās slimnīcas "Gaiļezers" anesteziologi ar slimnīcas vadītāju ir panākuši vienošanos par darba samaksas pieaugumu.

13.11.2004

13.11.2004 - Šīs nedēļas beigās, 11.un 12.novembrī, darba vizītē Latvijā bija ieradies Igaunijas Sociālo lietu viceministrs Kulvars Mands (K?lvar Mand), kurš izrādīja lielu interesi par Latvijas veselības aprūpes nozari un ar interesi sekoja mūsu valsts iecerēm realizēt struktūrplānu. Igaunijas ministrs arī norādīja savas valsts būtiskākās kļūdas struktūrplāna realizācijā un aicināja Latviju tās nepieļaut.

11.11.2004

11.11.2004 - Šodien Valsts sekretāru sanāksmē tika uzsaukts Veselības ministrijas izstrādātais Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas (struktūrplāns) projekts. Šis projekts ir pirmais solis, lai sakārtotu esošo veselības aprūpes sistēmu, kā rezultātā galvenais ieguvējs būs gan mediķis, gan pacients.