Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
13.11.2004

13.11.2004 - Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas pārstāvji, šodien tiekoties ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Uldi Līkopu, informēja par esošo situāciju uzsākto akciju sfērā, uzsverot, ka lielākajā daļā akcijā iesaistītajās ārstniecības iestādēs visi anesteziologi turpina darbu pilnā apjomā. Vienošanās ar darba devējiem par darba samaksas paaugstināšanu ir notikusi arī lielākajās Rīgas slimnīcās, izņemot Rīgas 1.slimnīcu un Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, kur sarunas vēl turpinās. Arī akcijas iesācēji klīniskās slimnīcas "Gaiļezers" anesteziologi ar slimnīcas vadītāju ir panākuši vienošanos par darba samaksas pieaugumu.

13.11.2004

13.11.2004 - Šīs nedēļas beigās, 11.un 12.novembrī, darba vizītē Latvijā bija ieradies Igaunijas Sociālo lietu viceministrs Kulvars Mands (K?lvar Mand), kurš izrādīja lielu interesi par Latvijas veselības aprūpes nozari un ar interesi sekoja mūsu valsts iecerēm realizēt struktūrplānu. Igaunijas ministrs arī norādīja savas valsts būtiskākās kļūdas struktūrplāna realizācijā un aicināja Latviju tās nepieļaut.

11.11.2004

11.11.2004 - Šodien Valsts sekretāru sanāksmē tika uzsaukts Veselības ministrijas izstrādātais Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas (struktūrplāns) projekts. Šis projekts ir pirmais solis, lai sakārtotu esošo veselības aprūpes sistēmu, kā rezultātā galvenais ieguvējs būs gan mediķis, gan pacients.

10.11.2004

10.11.2004 - Šīs nedēļas beigās, 11.un 12.novembrī Latvijā darba vizītes ietvaros viesosies Igaunijas Sociālo lietu viceministrs Kulvars Mands (K?lvar Mand), kurš pārrunās turpmākās sadarbības iespējas veselības aprūpes nozarē ar Latvijas veselības ministru Rinaldu Muciņu, kā arī iepazīsies ar Latvijas veselības aprūpes sistēmu klātienē.

09.11.2004

09.11.2004 - Šodien Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops tikās ar valsts slimnīcu vadītājiem, kas iepazīstināja Veselības ministriju ar situāciju viņu vadītajās slimnīcās. Kā apliecināja slimnīcu vadītāji, darbs slimnīcās atgriežas ierastajā ritmā, jo anesteziologi pamazām savas akcijas pārtrauc un atsāk strādāt normālā darba režīmā.