Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
25.11.2004

25.11.2004. - Šodien veselības ministrs Rinalds Muciņš svinīgi pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstu Latvijā dzimušajai Kanādas vecmātei Margai Pipastei, kas ir sniegusi nenovērtējamu ieguldījumu medicīnas darbinieku un topošo vecāku izglītošanā Latvijā deviņdesmito gadu vidū.

22.11.2004

Otrdien, 23.novembrī, Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs sadarbībā ar Veselības ministriju rīko starptautiska mēroga konferenci par multirezistento tuberkulozi Baltijas valstīs. Konferencē piedalīsies multirezistentas tuberkulozes speciālisti no Baltijas valstīm un Krievijas, kā arī Pasaules Veselības organizācijas speciālisti multirezistentas tuberkulozes apkarošanas jomā. Konference sāksies plkst.8.30 viesnīcā šReval Hotel Latvija".

22.11.2004

16.11.2004

22.novembrī veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerāldirektora vietnieks tuberkulozes, HIV/AIDS un malārijas jautājumos Dr. Džeku šovu (Jack Chow) svinīgi atklās pirmo PVO sadarbības centru multirezistentas tuberkulozes ārstēšanas pētniecībā un izglītošanā Eiropā. Tas ir vienīgais šāda veida izglītības un pieredzes apmaiņas centrs Eiropā un tas atrodas Latvijā, Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centra telpās Rīgas rajona Stopiņu pagastā. Svinīgajā atklāšanas ceremonijā piedalīsies vairākas augstas PVO amatpersonas, kā arī nozares zinātnieki un mediķi no visas pasaules.

15.11.2004