Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
05.02.2004

Šodien, 4.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene, Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) vadītājs Gunārs Lasmanis un LOC Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs apmeklēja Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru. Ar centra vadītāju Beātu Mīlgrāvi tika pārrunāta centra gatavība sniegt paliatīvās aprūpes (nedziedināmi slimo cilvēku) pakalpojumu iedzīvotājiem. Šobrīd Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centrs ir pirmā vieta ārpus Rīgas, kur ar valsts investīciju palīdzību tiek attīstīta paliatīvā aprūpe.

05.02.2004

Šodien, 5.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas dažādu rajonu pārstāvjiem.

04.02.2004

Veselības ministrija ir uzsākusi plašu, mērķtiecīgu un sistemātisku darbu, lai sakārtotu centralizēto medikamentu iepirkumu organizāciju Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrā (VOAVA).

04.02.2004

Veselības ministrija ir ieteikusi Veselības obligātās apdrošināšanas aģentūrai (VOAVA) konsultēties ar Iepirkumu uzraudzības biroju (IUB) un nodrošināt, ka iedzīvotāji un ārstniecības iestādes saņem nepieciešamos medikamentus un medicīnas preces.

03.02.2004

Trešdien, 4.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru, lai pārliecinātos par līdzekļu izlietojumu, kas pagājušā gada nogalē tika piešķirti no Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) Rezerves fonda.