Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
13.07.2005

13.07.2005. - Piektdien, 15.jūlijā, veselības ministrs Gundars Bērziņš dosies darba vizītē uz Ventspili, kur tiksies ar Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras Ventspils filiāles vadību, viesosies Ventspils poliklīnikā un Ventspils slimnīcā, kā arī tiksies ar Ventspils pašvaldības vadību, lai iepazītos ar veselības aprūpes aktualitātēm pilsētā.

12.07.2005

Šā gada 12. jūlijā Ministru kabinetā akceptētās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta attīstības pamatnostādnes paredz valstī veidot vienotu neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienestu, lai nodrošinātu visiem iedzīvotājiem vienlīdzīgas iespējas saņemt savlaicīgu NMP ikdienā un ārkārtējo medicīnisko situāciju gadījumos. Šis dokuments noteiks valdības politikas izmaiņas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā līdz 2010.gadam.

12.07.2005

12.07.2005. - Šodien, 12.jūlijā, Ministru kabinetā tika akceptētas Veselības ministrijas izstrādātās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pamatnostādnes, kurās paredzēts, ka valstī tiks veidots vienots neatliekamās medicīniskās palīdzības (turpmāk ? NMP) dienests, lai nodrošinātu visiem iedzīvotājiem vienlīdzīgas iespējas saņemt savlaicīgu NMP ikdienā un ārkārtējo medicīnisko situāciju gadījumos. Šis dokuments noteiks valdības politikas izmaiņas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā līdz 2010.gadam.

06.07.2005

Veselības ministrijas un Eiropas Savienības Informācijas aģentūras veiksmīgas sadarbības rezultātā ir tapis buklets par veselīgiem ēšanas paradumiem un ieteikumiem, kā izvairīties no liekā svara. Eiropas Savienība ir uzsākusi cīņu ar lieko svaru un neveselīgu dzīvesveidu un aicina arī Latvijas iedzīvotājus vairāk piedomāt pie saviem ēsanas paradumiem un izvēlēties ēst veselīgi un dzīvot veselīgi.

05.07.2005

05.07.2005. - Ministru kabinets šodien, 5.jūlijā, pieņēma Veselības ministrijas izstrādātos noteikumus "Obligātās nekaitīguma, kvalitātes, higiēnas un marķējuma prasības pārtikā lietojamajam sālim un prasības sāls izplatīšanai", kas nosaka sāls iedalījumu vārāmajā galda sālī un pārtikas ražošanā izmantojamā sālī, atļauto smago metālu piemaisīju daudzumu un marķēšanas prasības.