Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
19.07.2005

Veselības ministrija ir sagatavojusi noteikumu projektu "Kārtība, kādā nodrošināma apmācība pirmās palīdzības sniegšanā, un pirmās palīdzības sniegšanai nepieciešamais medicīnisko materiālu minimums". Tas ir noteikumu projekts, ka apvieno visas līdz šim pastāvošās normas attiecībā uz apmācību pirmās palīdzības sniegšanā. Lai šis normatīvais akts kalpotu par pamatu apmācībai pirmās palīdzības sniegšanā, aicinām ikvienu izteikt savus priekšlikumus šī normatīvā akta pilnveidošanai. Savus priekšlikumus Jūs varat sūtīt Veselības ministrijai, Brīvības ielā 72, Rīga, LV-1011

15.07.2005

15.07.2005. - Šodien, 15.jūlijā, plkst.14.30 Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Rinalds Muciņs Amerikas Savienoto Valstu (ASV) vēstniecībā tiekas ar vienas no lielākajām ASV veselības apdrošināšanas kompānijas "Humana" vadītāju Dāvidu Džonsu (David A. Jones), lai iepazīstinātu veselības apdrošināšanas magnātu ar Latvijas veselības aprūpes politiku un tās attīstības virzieniem, kā arī lai pārrunātu jautājumus par veselības apdrošināšanu Latvijā.

15.07.2005

15.07.2005. - Veselības ministrs Gundars Bērziņš aicina visus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties Valsts asinsdonoru centra rīkotajā akcijā un nodot asinis, jo līdz ar karstā laika iestāšanos strauji ir palielinājies cilvēku traumatisms un ir nepieciešamas visu grupu asinis.

15.07.2005

13.07.2005

13.07.2005. - Pēc veselības ministra Gundara Bērziņa ierosinājuma Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra (VOAVA) paralēli Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajai izmeklēšanai ir veikusi pārbaudi par ambulatorai ārstniecībai paredzēto kompensējamo medikamentu izplatīšanu, tai skaitā insulīna apriti SIA "Aptieka Rudens" aptieku tīklā. Pārbaudē tika atklātas neatbilstības kompensējamo medikamentu recepšu plūsmā, kā arī medicīniskās dokumentācijas neatbilstība normatīvo aktu prasībām.