Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Sabiedrības līdzdalība > Sabiedriskā apspriede > Sabiedriskā apspriede likumprojektiem „Grozījums Reklāmas likumā” un „Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā”

Sabiedriskā apspriede likumprojektiem „Grozījums Reklāmas likumā” un „Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā”

15.03.2016

15.03.2016. Atcelta Veselības ministrijā 2016.gada 29.martā plānotā sabiedriskā apspriede par likumprojektu „Grozījums Reklāmas likumā” un likumprojektu „Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā”. 

Likumprojekts „Grozījums Reklāmas likumā” izstrādāts, lai noteiktu aizliegumu izmantot bērnus augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertņu reklāmā, kā arī, lai aizliegtu minēto izstrādājumu reklāmas  adresēšanu bērniem.

  • Grozījums "Reklāmas likumā" - *doc.
  • Likumprojekta „Grozījums Reklāmas likumā” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojums (anotācija) - *doc.

Likumprojekts „Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā” izstrādāts, lai paplašinātu normas attiecībā uz bērnu veselības un drošības aizsardzību no smēķēšanas, nosakot aizsardzību no   augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču darbības rezultātā radītajiem dūmiem un tvaika, kā arī noteiktu aizliegumu bērniem pārdot augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to uzpildes tvertnes. 

  • Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā - *doc.
  • Likumprojekta „Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojums (anotācija) - *doc.

Kontaktpersona: Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta Starpnozaru sadarbības nodaļas vecākā referente Jekaterina Dobrijana, tālrunis: 67876100, e-pasts: jekaterina.dobrijana@vm.gov.lv.