Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Publisko notikumu kalendārs
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Publisko notikumu kalendārs

Publisko notikumu kalendārs

Notikuma kalendāra filtrs
29. aprīlī (2015)

Prezidentūras notikumi

Augsta līmeņa apaļā galda diskusija

Notiek augsta līmeņa apaļā galda diskusija "Healthcare Solutions to Improve Workability" par veselības aprūpes risinājumiem iedzīvotāju darbaspēju uzlabošanā. Piedalās starptautiskās organizācijas, valsts institūcijas, darba devēju, arodbiedrību un ārstu profesionālo asociāciju pārstāvji, kā arī pasākuma organizatori - "Fit for Work Europe" koalīcijas dalībvalstu pārstāvji. Pasākuma mērķis ir dalībniekus iepazīstināt ar pārstāvēto starptautisko organizāciju ziņojumiem, valstu iniciatīvām hronisko slimību ierobežošanā, Latvijas projekta un tā pētījuma rezultātiem iedzīvotāju darbaspēju novērtēšanā, kā arī sekojoša rekomendāciju pieņemšana, izvirzot hronisko slimību problēmu kā sabiedrības veselības prioritāti.

Augsta līmeņa apaļā galda diskusija par veselības aprūpes risinājumiem iedzīvotāju darbaspēju uzlabošanā

2015.gada 29.aprīlis, Banka Citadele, Rīga.

Augsta līmeņa apaļā galda diskusija notiek par veselības aprūpes risinājumiem iedzīvotāju darbaspēju uzlabošanā piedalās starptautiskās organizācijas, valsts institūcijas, darba devēju, arodbiedrību un ārstu profesionālo asociāciju pārstāvji, kā arī pasākuma organizatori - Fit for Work Europe koalīcijas dalībvalstu pārstāvji. Pasākuma mērķis ir dalībniekus iepazīstināt ar pārstāvēto starptautisko organizāciju ziņojumiem, valstu iniciatīvām hronisko slimību ierobežošanā, Latvijas projekta un tā pētījuma rezultātiem iedzīvotāju darbaspēju novērtēšanā, kā arī sekojoša rekomendāciju pieņemšana, izvirzot hronisko slimību problēmu kā sabiedrības veselības prioritāti.

Publisko notikumu kalendārs

Dalība preses konferencē

Plkst.11:45 veselības ministrs Guntis Belēvičs piedalās preses konferencē, kas notiek Eiropas iniciatīvas Fit for Work (Piemērots darbam) Veselības ministrijas un Rīgas Stradiņa universitātes kopīgi organizētajās konferences  “Veselības aprūpes risinājumi iedzīvotāju darbaspēju uzlabošanai” ietvaros. Preses konference notiek konferenču centrā „Citadele”, Republikas laukumā 2A.

Dalība preses konferencē

Plkst.15:00 veselības ministrs Guntis Belēvičs piedalās projekta “Sirds veselības skola” preses konferencē. Preses konference notiek Veselības ministrijā (Brīvības ielā 72, 309.telpā).