Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
17.02.2004

Veselības ministrijas izsludinātajā konkursā Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam pieteikušies pieci pretendenti. Visi pretendenti nav vēlējušies izpaust savas personības trešajām personām.

16.02.2004

Valsts farmācijas inspekcijas administratīvo pārkāpumu komisija šodien saskaņā ar iepriekš noformētajiem administratīvā pārkāpuma protokoliem noteica soda apmērus divām aptiekām ? SIA šSentor Farm aptiekas" Sentor aptiekai 26 (Rīgā, Riepnieku ielā 2) un SIA šPaulas mazā aptieka" aptiekai (Bauskā, Salātu ielā 16/1). Administratīvie protokoli šīm aptiekām tika noformēti par pārkāpumiem medikamentu izplatīšanā.

13.02.2004

Rīt, 13.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene reģionālo vizīšu ietvaros dosies uz Jēkabpili un Aknīsti.

12.02.2004

Veselības ministrija pēc masu medijos izskanējušās informācijas par donoru neinformēšanu par viņu asinīs atklāto C vīrushepatītu uzsver, ka saskaņā gan ar Ārstniecības likumu, gan asins nodošanas vietā esošo informatīvo materiālu donoriem, katram donoram personīgi ir jārūpējas par savu veselību un katram donoram personīgi ir jāinteresējas par savu asins analīžu rezultātiem. Turklāt katrs donors ar savu parakstu donora kartē apliecina, ka ir izlasījis un sapratis donoriem paredzēto informatīvo materiālu, ir sniedzis patiesas ziņas par sevi, kā arī uz ārsta uzdotajiem jautājumiem ir atbildējis patiesi.

10.02.2004

Šodien Ministru kabinets pieņēma rīkojumu, ar kuru tiek atļauts Veselības ministrijas Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrai (VOAVA) piemērot sarunu procedūru, lai iepirktu nepieciešamās vakcīnas trīs pozīcijās. Šāds rīkojums pieņemts pamatojoties uz likuma šPar iepirkumu valsts vai pašvaldību vajadzībām" 27.panta 2.apakšpunktu.