Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
17.12.2004

17.12.2004 - Veselības ministrijas darbinieki visu decembri ir bijuši čakli un gādīgi rūķīši un sarūpējuši dāvaniņas 15 bērnu nama "Gaujaslīči" bērniem. Dāvanu klāstā ir gan mīkstās rotaļlietas ? zaķi, kaķi, lāči, sivēni, tīģeri, gan arī spēles prātam, atpūtai un izveicībai.

14.12.2004

13.12.2004. - Nākamā gada sākumā plānots izveidot darba grupu, kura izstrādās nepieciešamos grozījumus likumdošanā, paredzot administratīvos un pat kriminālsodus par nelegālo maksājumu saņemšanu sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju sektorā. Pie sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem ir pieskaitāmi ārsti un skolotāji. Par to nolemts šodien veselības ministram Gundaram Bērziņam tiekoties ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku Alekseju Loskutovu.

14.12.2004

14.12.2004 - Šodien Igaunijā, Tallinā, notiek otrā veselības un labklājības ministru konference Ziemeļu Dimensijas sabiedrības veselības un labklājības veicināšanai ietvaros. Konferences galvenā tēma ir tabakas un alkohola izplatības ierobežošana. Latviju šajā konferencē pārstāv ministrijas valsts sekretāra vietnieks Rinalds Muciņš un Sabiedrības veselības departamenta direktora vietniece Gita Rūtiņa.

14.12.2004

14.12.2004 - Veselības ministrs Gundars Bērziņš šodien nosūtījis atbildes vēstuli Latvijas Republikas Anesteziologu un reanimatologu asociācijai, kura lūdza jauno veselības ministru informēt par turpmāko veselības aprūpes politiku, īpaši mediķu algu jautājumā. Par ministra parakstīto vēstuli ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops šodien informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) un Veselības ministrijas Izlīgšanas komisijas sēdē.

14.12.2004

14.12.2004 - Šodien Ministru kabinetā ir akceptēts Veselības ministrijas izstrādātais Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programma (struktūrplāns), kurā ir paredzēts ievērojami uzlabot veselības aprūpes struktūru, kā rezultātā galvenie ieguvēji būs gan mediķi, gan pacienti. Tas nozīmē, ka Veselības ministrija var uzsākt jau vairākus gadus plānotās un tik ļoti nepieciešamās reformas veselības aprūpē, jo šodien tām savu svētību ir devusi valdība.