Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
10.11.2004

10.11.2004 - Šīs nedēļas beigās, 11.un 12.novembrī Latvijā darba vizītes ietvaros viesosies Igaunijas Sociālo lietu viceministrs Kulvars Mands (K?lvar Mand), kurš pārrunās turpmākās sadarbības iespējas veselības aprūpes nozarē ar Latvijas veselības ministru Rinaldu Muciņu, kā arī iepazīsies ar Latvijas veselības aprūpes sistēmu klātienē.

09.11.2004

09.11.2004 - Šodien Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops tikās ar valsts slimnīcu vadītājiem, kas iepazīstināja Veselības ministriju ar situāciju viņu vadītajās slimnīcās. Kā apliecināja slimnīcu vadītāji, darbs slimnīcās atgriežas ierastajā ritmā, jo anesteziologi pamazām savas akcijas pārtrauc un atsāk strādāt normālā darba režīmā.

05.11.2004

Veselības ministrijas izstrādātie Ministru kabineta noteikumi "Veselības aprūpes finansēšanas un organizācijas kārtība" 2004.gada 21.decembrī ir apstiprināti Ministru kabinetā. Jaunie noteikumi sevī apvieno vairākus atsevišķus normatīvos aktus, kas līdz šim regulēja veselības aprūpes finansēšanas kārtību un organizāciju ? Labklājības ministrijas rīkojumi, Veselības ministrijas rīkojumi un Ministru kabineta noteikumi. Noteikumu projektā ir apkopota informācija, kas būtiska pacientiem - pacientu iemaksas, no pacientu iemaksām atbrīvotās kategorijas, valsts neapmaksājamo pakalpojumu saraksts jeb t.s. pakalpojumu grozs, noteikumi ambulatorās un stacionārās aprūpes saņemšanai, neatliekamās palīdzības sniegšanas principi, centralizēto rindu veidošana. Noteikumi stājās spēkā 2005.gada 1.aprīlī.

05.11.2004

04.11.2004

04.11.2004 - Šodien valsts sekretāru sanāksmē ir pieteikts izskatīšanai Veselības ministrijas izstrādātais Ministru kabineta noteikumu projekts "Veselības aprūpes finansēšanas un organizācijas kārtība". Noteikumu projekts sevī apvieno vairākus atsevišķus normatīvos aktus, kas līdz šim regulēja veselības aprūpes finansēšanas kārtību un organizāciju ? Labklājības ministrijas rīkojumi, Veselības ministrijas rīkojumi un Ministru kabineta noteikumi. Jāatzīmē, ka pašreiz spēkā esošie šVeselības aprūpes finansēšanas noteikumi" tika pieņemti 1999. gada 12. janvārī.