Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
14.12.2004

14.12.2004 - Šodien Igaunijā, Tallinā, notiek otrā veselības un labklājības ministru konference Ziemeļu Dimensijas sabiedrības veselības un labklājības veicināšanai ietvaros. Konferences galvenā tēma ir tabakas un alkohola izplatības ierobežošana. Latviju šajā konferencē pārstāv ministrijas valsts sekretāra vietnieks Rinalds Muciņš un Sabiedrības veselības departamenta direktora vietniece Gita Rūtiņa.

14.12.2004

14.12.2004 - Veselības ministrs Gundars Bērziņš šodien nosūtījis atbildes vēstuli Latvijas Republikas Anesteziologu un reanimatologu asociācijai, kura lūdza jauno veselības ministru informēt par turpmāko veselības aprūpes politiku, īpaši mediķu algu jautājumā. Par ministra parakstīto vēstuli ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops šodien informēja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) un Veselības ministrijas Izlīgšanas komisijas sēdē.

14.12.2004

14.12.2004 - Šodien Ministru kabinetā ir akceptēts Veselības ministrijas izstrādātais Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programma (struktūrplāns), kurā ir paredzēts ievērojami uzlabot veselības aprūpes struktūru, kā rezultātā galvenie ieguvēji būs gan mediķi, gan pacienti. Tas nozīmē, ka Veselības ministrija var uzsākt jau vairākus gadus plānotās un tik ļoti nepieciešamās reformas veselības aprūpē, jo šodien tām savu svētību ir devusi valdība.

13.12.2004

13.12.2004 - Šodien Ministru kabineta komitejā tika akceptēts Veselības ministrijas izstrādātais Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas (struktūrplāns) projekts un steidzamības kārtā tiek virzīts tālāk uz rītdienas, 14.decembra, Ministru kabineta sēdi. Šī ir pirmā reize pēdējo piecu gadu laikā, kad Veselības ministrijas izstrādātais veselības aprūpes struktūras reformas projekts ir nonācis tik tuvu tā apstiprināšanai. Akceptējot projektu, ministru kabinets ir parādījis savu politisko gribu sakārtot veselības aprūpes sistēmu valstī.

10.12.2004

10.12. 2004. - Pirmdien, 13.decembrī, pēc veselības ministra Gundara Bērziņa iniciatīvas notiks ministra un Korupcijas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Alekseja Loskutova tikšanās.