Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
01.12.2004

01.12.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstu Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūras direktoram Jānim Leimanim un Pasaules Veselības organizācijas sadarbības centra multirezistentās tuberkulozes pētniecībai un izglītošanai direktorei Vairai Leimanei. Ministrs Jānim Leimanim izteica atzinību par ieguldīto darbu Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūras izveidošanā, kā arī par veiksmīgo darbu tuberkulozes slimnieku ārstēšanā. Vairai Leimanei ministrs Rinalds Muciņš izteica atzinību par starptautisko sadarbību, veiksmīgo darbu tuberkulozes speciālistu izglītībā un nozares pētniecības veicināšanā.

30.11.2004

30.11.2004. - Vakar, 29.novembrī, Veselības statistikas un medicīnu tehnoloģiju aģentūrā notika paplašinātā Veselības ministrijas izveidotās Rīgas pilsētas bērnu stacionāro ārstniecības iestāžu struktūrplāna izstrādāšanas un ieviešanas darba grupas sanāksme, kurā kopā bija aicināti abu Rīgas bērnu slimnīcu klīniku vadītāji, lai pārrunātu iespēju vienā slimnīcu apvienībā iekļaut bērnu klīnisko slimnīcu šGaiļezers" un Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu.

29.11.2004

29.11.2004

29.11.2004. - Piektdien, 26.novembrī veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar valsts sekretāru Uldi Līkopu darba vizītes ietvaros Liepājā tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas jeb struktūrplāna ieviešanu Liepājā. Sarunu rezultātā tika nolemts izveidot darba grupu struktūrplāna ieviešanas rīcības plāna izstrādei, kurā darbosies pašvaldības, Liepājas Centrālās slimnīcas un ministrijas pārstāvji.

29.11.2004

29.11.2004. - Sestdien, 26.novembrī, Kuldīgā veselības ministrRinalds Muciņš piedalījās Starptautiskās Medicīnas Studentu Asociācijas Federācijas Latvijas organizācijas (IFMSA Latvija) rīkotajā ikgadējā mācību seminārā jaunajiem biedriem, kurā lasīja lekciju par esošo situāciju veselības aprūpē, kā arī par nākotnes perspektīvām.