Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
03.12.2004

03.12.2004 - Veselības ministrs Gundars Bērziņš rīt, 4.decembrī, apmeklēs Kuldīgas slimnīcu, kas ir jaunākā, modernākā, pēc Latvijas neatkarīgas atgūšanas jaunuzceltā slimnīca Latvijā. Zīmīgi, ka Gundars Bērziņš kā bijušais finanšu ministrs ir piedalījies šīs slimnīcas uzcelšanā.

02.12.2004

02.12.2004 - Veselības ministrs Gundars Bērziņš šodien, tiekoties ar bijušo veselības ministru Rinalds Muciņu, solījis saglabāt pēctecību veselības aprūpes politikā, turpinot iepriekšējās valdības laikā uzsākto problēmu risināšanu. Rinalds Muciņš jauno ministru iepazīstināja ar līdz šim paveikto, esošo situāciju un plānoto nākotnē.

01.12.2004

01.12.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstu Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūras direktoram Jānim Leimanim un Pasaules Veselības organizācijas sadarbības centra multirezistentās tuberkulozes pētniecībai un izglītošanai direktorei Vairai Leimanei. Ministrs Jānim Leimanim izteica atzinību par ieguldīto darbu Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūras izveidošanā, kā arī par veiksmīgo darbu tuberkulozes slimnieku ārstēšanā. Vairai Leimanei ministrs Rinalds Muciņš izteica atzinību par starptautisko sadarbību, veiksmīgo darbu tuberkulozes speciālistu izglītībā un nozares pētniecības veicināšanā.

30.11.2004

30.11.2004. - Vakar, 29.novembrī, Veselības statistikas un medicīnu tehnoloģiju aģentūrā notika paplašinātā Veselības ministrijas izveidotās Rīgas pilsētas bērnu stacionāro ārstniecības iestāžu struktūrplāna izstrādāšanas un ieviešanas darba grupas sanāksme, kurā kopā bija aicināti abu Rīgas bērnu slimnīcu klīniku vadītāji, lai pārrunātu iespēju vienā slimnīcu apvienībā iekļaut bērnu klīnisko slimnīcu šGaiļezers" un Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu.

29.11.2004