Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs tiekas ar lielo slimnīcu galvenajām māsām

25.01.2005
25.01.2005. - Rīt, 26.janvārī, veselības ministrs Gundars Bērziņš tiksies ar vairāku Latvijas lielāko slimnīcu galvenajām māsām, lai pārrunātu šobrīd aktuālos jautājumus veselības aprūpes nozarē.

galvenajām māsām, lai pārrunātu šobrīd aktuālos jautājumus veselības aprūpes nozarē.

Veselības ministrs Gundars Bērziņš uzskata, ka šāda tikšanās būs ieguvums abām pusēm. Ministrs augstu vērtē māsu darbu un pieredzi, tādēļ galveno māsu uzkrātā darba pieredze būtu ļoti noderīga ministrijai, izstrādājot nozares politiku.

Tikšanās laikā veselības ministrs ir iecerējis iepazīstināt galvenās māsas ar algu paaugstināšanas grafiku mediķiem un cilvēkresursu attīstības programmu, kas šobrīd tiek izstrādāta Veselības ministrijā. Plānots, ka tiks pārrunāts arī jautājums par slimnīcu modernizāciju un struktūrplāna ieviešanu.   

Sarunā piedalīsies slimnīcu galvenās māsas no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, klīniskās slimnīcas šGaiļezers", Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūras, P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Daugavpils reģionālās slimnīcas un Liepājas pilsētas centrālās slimnīcas.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes