Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas 7.jūlijs līdz 11.jūlijs

08.07.2003
Veselības ministrijas iknedēļa.

rijas 7.jūlijs līdz 11.jūlijs

Pirmdiena, 7. jūlijs

Pirmdien,7.jūlijā Ministru kabineta komitejas sēdē tika akceptēti Veselības ministrijas precizētie Ministru kabineta (MK) noteikumu projekti "Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 27.decembra noteikumos Nr.596 "Higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas" un MK noteikumi "Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 27.decembra noteikumos Nr.610 "Higiēnas prasības vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestādēm".

Pirmdien,7.jūlijā Veselības ministre Ingrīda Circene piedalās Saeimas darbības atjaunošanas 10.gadadienai veltītajos pasākumos.

Otrdiena, 8.jūlijs

Otrdien, 8.jūlijā Ministru kabineta sēdē tiks skatīti Veselības ministrijas sagatavotie normatīvie akti:
? Grozījumi Ministru kabineta (MK) 2003.gada 9.aprīļa sēdes protokolēmumā "Normatīvo aktu sistēma veselības aizsardzības jomā"
? Ministru kabineta (MK) noteikumu projekti "Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 27.decembra noteikumos Nr.596 "Higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas"
? MK noteikumi "Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 27.decembra noteikumos Nr.610 "Higiēnas prasības vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestādēm".

Otrdien,8.jūlijā notiks kārtējā Veselības ministrijas informatīvā sanāksme. Veselības ministrijas informatīvās sanāksmes tika uzsāktas ar mērķi sekmēt ministrijas un tās padotības, pārziņas un pārraudzības iestāžu savstarpējo kumunikāciju un celtu informētības līmeni. Informatīvajās sanāksmēs tiek pārrunāti institūciju un veselības aprūpes aktuālie jautājumi un problēmas.

Otrdien, 8.jūlijā  notiks Veselības ministrija un Latvijas Pašvaldību savienības ikgadējās sarunas.
Darba kārtībā iekļauti jautājumi par valsts un pašvaldību pienākumiem, iespējām un problēmām veselības aprūpes pieejamības nodrošināšanā primārajā un sekundārajā aprūpē, veselības aprūpes organizācijas un finansēšanas principiem valstī, valsts veselības aprūpes attīstības plāns, bērnu veselības aprūpe izglītības iestādēs, un citi jautājumi.

Sarunās piedalīsies, Veselības ministre Ingrīda Circene, Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis, Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops, Veselības ministrijas un Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras pārstāvji.
 
8 un 9.jīlijā Veselības ministrijas Parlamentārā sekretārs Maija Bušmane dosies darba vizītē uz Igauniju, lai iepazītos ar jauniešiem draudzīgo veselības pakalpojumu centra darbību Tallinā un Tartu.

Trešdiena, 9.jūlijs

Trešdien, 9.jūlijā Ministru kabineta Zaļajā zālē, plkst.10.00 notiks kārtējā Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēde.
Sēdē tiks skatīts jautājums par nepieciešamajiem precizējumiem tiesību normās farmaceitiskās aprūpes kvalitātes uzlabošanai un par azbesta un tā izstrādājumu pielietošanas ierobežošanu Latvijas tautsaimniecībā.
Sēdē piedalīsies Veselības ministre Ingrīda Circene un Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktors Juris Bundulis.

Trešdien, 9.jūlijā no plkst.15.00 līdz 17.00 Veselības ministres Ingrīdas Circenes turpina iknedēļas tikšanās ar iedzīvotājiem.

Ceturtdiena, 10.jūlijs

Ceturtdien, 10.jūlijā, Rīgas klīniskajā slimnīcā "Gaiļezers" notiks Veselības ministrijas  informatīvā sanāksme.
Darba kārtībā iekļauti jautājumi par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām, pārskats par veselības nozares uzņēmumu un statūtsabiedrību pārveidi atbilstoši normatīvo aktu prasībām, informācija par ministrijas pārziņā esošo izglītības, zinātnes, kultūras, veselības un sociālās aprūpes nozares valsts institūciju juridisko statusu.

Sanāksmē piedalīsies Veselības ministre Ingrīda Circene, Valsts sekretārs Uldis Līkops, Veselības un Ekonomikas ministriju, kā arī Valsts Kancelejas pārstāvji.
 
Ceturtdien, 10.jūlijā Veselības ministre Ingrīda Circene piedalīsies sanāksmē Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā, kas veltīta Eiropas reģionālās attīstības fondu ieviešanai. Sanāksmē tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar Eiropas reģionālās attīstības fonda prioritāšu ieviešanu - budžeta plānošanas mehānismi, struktūrfondu projektu finansēšanas shēma, atbalsts programmu izstrādes statuss.

Ceturtdien, 10.jūlijā plkst.16.00 Veselības ministre Ingrīda Circene un ANO pastāvīgā koordinatore Latvijā Gabriele Kelere parakstīs savstarpēju līgumu par Jauniešiem draudzīgu veselības pakalpojumu sistēmas attīstību Latvijā.

Piektdiena, 11.jūlijs

Piektdien, 11.jūlijā Veselības ministre Ingrīda Circene dosies darba vizītē uz Ventspili. Vizītes laikā ministre paredzētas tikšanās ar Ventspils pilsētas mēru Aivaru Lambergu, Ventspils slimnīcas nodaļu vadītājiem un mediķiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes