Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs tiksies ar veselības aprūpes vadības speciālistiem

08.12.2004
08.12.2004 - Veselības ministrs Gundars Bērziņš un Veselības ministrijas pārstāvji šopēcpusdien tiksies ar Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu asociāciju, lai iepazīstinātu ar valdības deklarāciju veselības aprūpē un savām nākotnes iecerēm veselības aprūpes nozares uzlabošanā ? struktūrplāna realizācija, medicīnas darbinieku darba samaksas reforma un citi jautājumi.

ošanā ? struktūrplāna realizācija, medicīnas darbinieku darba samaksas reforma un citi jautājumi.

Ministru prezidenta Aigara Kalvīša valdības deklarācijā veselības ir izvirzīta par prioritāti, norādot, ka nepieciešams krīzes pārvarēšanai 2005.gada budžetā paredzēt līdzekļu pieaugumu par 34,5 miljoniem latu un 10-15% pieaugumu turpmākajos gados. špaša uzmanība valdības deklarācijā ir pievērsta arī veselības aprūpes struktūras uzlabošanai, nosakot nepieciešamību līdz 2005.gada martam apstiprināt Ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmu.

Veselības ministrijā ir izveidota darba grupa cilvēkresursu attīstības programmas izstrādei, kas noteiks galvenos uzdevumus cilvēkresursu plānošanai medicīnā, izglītībai un pakāpeniskai medicīnas darbinieku darba samaksai.

Viena no veselības ministra Gundara Bērziņa iecerēm ir sakārtoto farmācijas nozari, padarot to efektīvāku un iedzīvotājiem pieejamāku un vienkāršāku.

Latvijas Veselības aprūpes vadības speciālistu asociācija ir dibināta 1992.gadā un tā sevī apvieno veselības aprūpes organizatorus. Asociācijā darbojas aptuveni 160 biedru. Viens no asociācijas darbības uzdevumiem ir veselības aprūpes organizatoru sertifikācija un apmācības organizēšana veselības aprūpes vadības menedžmentā. Asociācijas priekšsēdētājs ir Zigmunds Kovaļčuks.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes