Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Latvijas Republikas Veselības ministrijas Medicīnas zinātniskā bibliotēka

08.07.2003
Pašlaik Medicīnas Zinātniskā bibliotēka ir lielākā medicīnas bibliotēka republikā. Tai ir 8 filiāles ? Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Klīniskajā slimnīcā šGaiļezers.

lī, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī, Klīniskajā slimnīcā šGaiļezers.
Medicīnas Zinātniskās bibliotēkas mērķis ir palīdzēt veselības ministrijai risināt veselības aprūpes informatīvā nodrošinājuma problēmas.
Bibliotēka piedāvā ? resursus, apmācību un sadarbību.
Datu bāzēs iespējams sameklēt- dažādus informatīvos blokus, jaunākos pētījumus, zāļu datu bāzes, informāciju par tālāku izglītību.
Informatīvā līmenī Medicīnas zinātniskā bibliotēka var palīdzēt risināt veselības aprūpē aktuālās problēmas, kas saistās ar ārstu aizņemtību un slimnieku slikto informētības līmenis par savu saslimšanu un veselības stāvokli kopumā.
Bibliotēkas speciālisti var efektīvi veikt literatūras meklējumus, izveidot informācijas paketes, izmantot bibliotēkas datora iespējas un atrast materiālus, kas nav bibliotēkā uz vietas. Tas ļauj ārstam vairāk laika pavadīt slimnīcas nodaļās ar viņu pacientiem!
Bibliotēkas resursi nodrošina ātru pieeju visjaunākajai informācijai klīnisko un administratīvo lēmumu pieņemšanai, kas dod iespēju samazināt izmaksas par negatīvajiem pacientu ārstēšanas gadījumiem.

Medicīnas Zinātniskā bibliotēka
Šarlotes iela 1b, Rīga
Interneta adrese: www.mzb.lv
e-pasts: mzb@mzb.lv

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes