Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Anesteziologi savas akcijas pārsvarā ir jau pārtraukuši

13.11.2004
13.11.2004 - Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas pārstāvji, šodien tiekoties ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Uldi Līkopu, informēja par esošo situāciju uzsākto akciju sfērā, uzsverot, ka lielākajā daļā akcijā iesaistītajās ārstniecības iestādēs visi anesteziologi turpina darbu pilnā apjomā. Vienošanās ar darba devējiem par darba samaksas paaugstināšanu ir notikusi arī lielākajās Rīgas slimnīcās, izņemot Rīgas 1.slimnīcu un Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, kur sarunas vēl turpinās. Arī akcijas iesācēji klīniskās slimnīcas "Gaiļezers" anesteziologi ar slimnīcas vadītāju ir panākuši vienošanos par darba samaksas pieaugumu.

steziologi ar slimnīcas vadītāju ir panākuši vienošanos par darba samaksas pieaugumu.

Tikšanās laikā abas puses uzsvēra nepieciešamību parakstīt abpusēju vienošanos par turpmāko rīcību darba samaksas paaugstināšanai, ņemot vērā arī citu kategoriju medicīnas darbiniekus. Šādas vienošanās parakstīšanu pašreizējā situācijā apgrūtina neskaidrība jaunas valdības veidošanā, kā arī 2005.gada budžeta projekta neesamība.

Gan ministrija, gan anesteziologi atzina, ka līdzšinējās sarunas ir notikušas konstruktīva dialoga veidā, kā rezultātā arī uzsāktās akcijas pakāpeniski visā valstī tiks pārtrauktas, atgriežoties ierastajā darba režīmā.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes