Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Igaunijas Sociālo lietu viceministrs iepazīsies ar Latvijas veselības aprūpi

10.11.2004
10.11.2004 - Šīs nedēļas beigās, 11.un 12.novembrī Latvijā darba vizītes ietvaros viesosies Igaunijas Sociālo lietu viceministrs Kulvars Mands (K?lvar Mand), kurš pārrunās turpmākās sadarbības iespējas veselības aprūpes nozarē ar Latvijas veselības ministru Rinaldu Muciņu, kā arī iepazīsies ar Latvijas veselības aprūpes sistēmu klātienē.

s veselības ministru Rinaldu Muciņu, kā arī iepazīsies ar Latvijas veselības aprūpes sistēmu klātienē.

Darba vizītes ietvaros Igaunijas Sociālo lietu viceministru Kulvars Mands kopā ar veselības ministru Rinaldu Muciņu apmeklēs vairākas Latvijas slimnīcas, kā arī iepazīsies ar Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras darbu. Igaunijas Sociālo lietu viceministrs viesosies arī Latvijas jaunākajā slimnīcā Kuldīgā.

Savu vizīti Igaunijas Sociālo lietu viceministrs noslēgs Valkā, kur viesosies Valkas slimnīcā un tiksies ar Valkas pašvaldības pārstāvjiem. Šīs tikšanās mērķis ir veicināt sadarbību starp Valkas un Valgas slimnīcām, lai nodrošinātu kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus abu valstu iedzīvotājiem vienā pilsētā.

12.novembrī Veselības ministrijā notiks preses brīfings ar abu valstu ministru piedalīšanos, kurā klātesošie tiks informēti par tikšanās laikā pārrunātajiem jautājumiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes