Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Slimnīcu vadītāji apliecina - valsts slimnīcās atsākas normāls darba ritms

09.11.2004
09.11.2004 - Šodien Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops tikās ar valsts slimnīcu vadītājiem, kas iepazīstināja Veselības ministriju ar situāciju viņu vadītajās slimnīcās. Kā apliecināja slimnīcu vadītāji, darbs slimnīcās atgriežas ierastajā ritmā, jo anesteziologi pamazām savas akcijas pārtrauc un atsāk strādāt normālā darba režīmā.

rastajā ritmā, jo anesteziologi pamazām savas akcijas pārtrauc un atsāk strādāt normālā darba režīmā.

Vienīgā slimnīca, kurā anesteziologu akcija turpinās, ir P. Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca. Kā tikšanās laikā uzsvēra slimnīcas vadītājs Māris Pļaviņš, arī šajā slimnīcā notiek dialogs ar anesteziologiem. Viņš izteica cerības, ka arī viņa vadītajā slimnīcā anesteziologu akcijas drīz beigsies. 

Veselības ministrijas valsts sekretārs izteica gandarījumu, ka šobrīd situācija Latvijas slimnīcās sāk uzlaboties, tomēr uzsvēra, ka problēmas medicīnā var atsākties līdz ar 1.janvāri, ja netiks pārskatīts veselības aprūpes budžets.

Jau iepriekšējā tikšanās reizē veselības ministrs kopīgi ar slimnīcu vadītājiem diskutēja par iespēju iekšējo pārkārtojumu rezultātā rastos budžeta līdzekļus ? aptuveni Ls 700 000 (prognozēto pakalpojumu apjomu neizpilde līdz 2004.gada beigām) ? novirzīt reģionālajām un lokālajām daudzprofilu slimnīcām un specializētajiem centriem akūto problēmu risināšanai.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes