Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Valdība atbalsta ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas realizāciju

26.10.2004
26.10.2004 - Ministru kabinets, šodien diskutējot par situāciju veselības aprūpē, atbalstīja Veselības ministrijas izstrādātās Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas koncepciju. Programma ir pirmais solis, lai sakārtotu esošo veselības aprūpes sistēmu, kā rezultātā galvenais ieguvējs būs gan mediķis, gan pacients.

Programma ir pirmais solis, lai sakārtotu esošo veselības aprūpes sistēmu, kā rezultātā galvenais ieguvējs būs gan mediķis, gan pacients.

Veselības ministrijai līdz decembra sākumam izstrādātā un ar visām iesaistītajām pusēm izdiskutētā programma būs jāiesniedz apstiprināšanai Ministru kabinetā. Kopā ar programmu ministrijai izskatīšanai valdībā ir jāiesniedz arī finanšu plāns programmas realizācijai.

Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas projekts ir aktualizēts iepriekš izstrādātais Ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju struktūras plāns. Attīstības programma izstrādāta, pamatojoties uz Ministru kabineta 2002.gada 30.septembrī noteikto mērķi ? nodrošināt iedzīvotājiem kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un panākt efektīvu resursu izlietojumu veselības aprūpē.

Programma ir balstīta uz vairākiem posmiem ? neatliekamās medicīniskās palīdzības attīstība un uzlabošana, primārās veselības aprūpes pilnveidošana, stacionārā sektora sakārtošana.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes