Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Valsts slimnīcās neatliekamā medicīniskā palīdzība tiks nodrošināta arī pēc 1.novembra

26.10.2004
25.10.2004 - Valsts ārstniecības iestādēs (slimnīcas, kur Veselības ministrija ir kapitāldaļu turētāja un kurās tiek veiktas ķirurģiskās operācijas) neatliekamā medicīniskā palīdzība tiks nodrošināta arī pēc 1.novembra, kad lielākā daļa anestezioloģijā strādājošie plāno samazināt darba slodzi. Šādu apliecinājumu šodien guva veselības ministrs Rinalds Muciņš, tiekoties ar slimnīcu vadītājiem.

zināt darba slodzi. Šādu apliecinājumu šodien guva veselības ministrs Rinalds Muciņš, tiekoties ar slimnīcu vadītājiem.

Tikai dažās valsts slimnīcās anestezioloģijā strādājošie ir nolēmuši samazināt darba slodzi no 1.novembra, bieži vien neizvirzot arī slimnīcas vadībai nekādas prasības, bet solidarizējoties ar kolēģiem no asociācijas un citām slimnīcām.

Darba apjoms uz 10 stundām nedēļā no 1.novembra tiks samazināts slimnīcā šLinezers". Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Viesturs Boka apliecināja, ka arī pēc 1.novembra tiks nodrošināta ķirurģisko operāciju veikšana, lai gan samazinot to apjomu.

Arī Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā pilnībā tiks nodrošināta neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana, kā arī īpašs ārstu konsīlijs izlems, kuru no plānveida operācijām ir nepieciešams veikt pirmām kārtām. Nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti arī mājās esošie anesteziologi.

Daļa anestēzijā strādājošo darbu uz pusslodzi samazinās arī Tuberkulozes un plašu slimību centrā, kur viss darbs tiks nodrošināts arī pēc 1.novembra.

Līdzīga situācija ir arī Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, kur tiks sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes