Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs atklās Rīgas Rajona Slimnīcas atjaunoto uzņemšanas nodaļu

25.10.2004
22.10.2004 - Šodien, plkst. 14.00 Siguldā veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Uldi Līkopu atklās atjaunoto un uzlaboto uzņemšanas nodaļu Rīgas Rajona Slimnīcā, kas, pateicoties vērienīgam remontam, ir kļuvusi par vienu no modernākajām uzņemšanas nodaļām Latvijā.

ā, kas, pateicoties vērienīgam remontam, ir kļuvusi par vienu no modernākajām uzņemšanas nodaļām Latvijā.

Slimnīcas vadītājs Valdis Siļķe atzīst, ka remontdarbi ir bijis mērķtiecīgs pasākums, kas realizēts saskaņā ar Veselības ministrijas izstrādāto struktūrplāna projektu, kurā Rīgas Rajona Slimnīcas loma ir skaidri noteikta jau tagad. Līdz ar to atjaunotā uzņemšanas nodaļa jau šobrīd ir tāda, kādai tai vajadzētu būt pēc struktūrplāna realizēšanas.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš ir gandarīts, ka Rīgas Rajona Slimnīca ir ņēmusi vērā ministrijas izstrādāto struktūrplāna projektu, veicot atjaunošanas darbus uzņemšanas nodaļā, tādējādi apliecinot atbalstu veselības aprūpes reformai. šTas ir viens no pozitīvajiem piemēriem veselības aprūpes nozarē un es ceru, ka šādu piemēru Latvijā būs arvien vairāk, jo galvenie ieguvēji no tā ir gan pacienti, gan arī ārsti," uzsver veselības ministrs.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo slimnīcas uzņemšanas nodaļu, atjaunotajā nodaļā telpas ir daudz plašākas un īpaši pielāgotas mūsdienu medicīniskās tehnoloģijas vajadzībām. Kā galveno pozitīvo pārmaiņu slimnīcas vadītājs Valdis Siļķe min faktu, ka, pirmkārt, uzņemšanas nodaļa ir paplašināta tā, lai tajā varētu iebraukt neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīna, līdz ar to slimnieks operatīvi tiek pārvietots no mašīnas un gultu. Un, otrkārt, uzņemšanas nodaļā ir nodalīta ambulatorā un stacionārā plūsma.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes