Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ar Slimnīcu biedrības pārstāvjiem diskutēs par struktūrplānu

05.10.2004
Nākamnedēļ, 13.oktobrī, veselības ministrs Rinalds Muciņš tiksies ar Latvijas Slimnīcu biedrību, lai pārrunātu Veselības ministrijas izstrādāto Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas projektu jeb struktūrplānu.

struktūrplānu.

 Šodien, tikšanās laikā ar ministru R.Muciņu, Slimnīcu biedrības pārstāvji atzina, ka atbalsta attīstības programmas ieviešanu, taču ir daži jautājumi, par kuriem būtu nepieciešams diskutēt. Ministrs tikšanās laikā apliecināja, ka attīstības programmas projektu novembrī kā politikas plānošanas dokumentu ir paredzēts iesniegt Ministru kabinetā apstiprināšanai, lai jau pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt tā realizāciju.

Jau ziņots, ka Veselības ministrijas speciālisti kopā ar Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras un Veselības statistikas un medicīnas tehnoloģiju aģentūras pārstāvjiem ir izstrādājuši Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas projektu, kas ir aktualizēts iepriekš izstrādātais Ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju struktūras plāns. Attīstības programma izstrādāta, pamatojoties uz Ministru kabineta 2002.gada 30.septembrī noteikto mērķi ? nodrošināt iedzīvotājiem kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un panākt efektīvu resursu izlietojumu veselības aprūpē. Ar minēto projektu ikviens var iepazīties Veselības ministrijas mājas lapā www.vm.gov.lv

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes