Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs - Maija Bušmane

12.06.2003
Rīga, 28.04.2003 ? Ar Ministru prezidents Eināra Repšes 25.aprīļa rīkojumu par Veselības ministrijas parlamentāro sekretāru iecelta Maija Bušmane. Maiju Bušmani parlamentārā sekretāra amatam rekomendēja Veselības ministre Ingrīda Circene.

?mane. Maiju Bušmani parlamentārā sekretāra amatam rekomendēja Veselības ministre Ingrīda Circene.

Ingrīda Circene: "Maija Bušmane labi pārzina veselības jomas aktuālās problēmas Latvijā, tādēļ uzskatu, ka viņa būs kompetents starpnieks Veselības ministrijas un Saeimas darbam."  

Līdz šim Maija Bušmane strādāja Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamentā.

Maija Bušmane dzimusi Rīgā, 1951.gada 19.decembrī. Absolvējusi Rīga medicīnas institūtu, specialitāte ārsts-pediatrs. Papildu izglītību ieguvusi Utrehtas universitātes medicīnas centrā, Nīderlande, Masaryk universitāte Brno, šehija ? kurss šHealth care Management".
Maija Bušmane aktīvi piedalījusies arī starptautiskos semināros, lekcijās un darba grupās, kas veltītas sabiedrības veselības organizēšanai un  veicināšanai.

 Maija Bušmane strādājusi Rīgas pilsētas 2.bērnu poliklīnikā, Rīgas domes veselības pārvaldē, kā arī Rīgas novada slimokasē.

Veselības ministrijās jaunā parlamentārā sekretāre runā krievu un angļu valodās un interesējas par sabiedriskajām attiecībām, kas ir ļoti svarīgi ieņemot šo amatu, jo parlamentārā sekretāra primārais uzdevums ir nodrošināt komunikāciju starp ministriju un Saeimu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes