Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs konceptuāli vienojas ar Rīgas domi par veselības aprūpes reformu uzsākšanu

28.09.2004
28.09.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju Gundaru Bojāru, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas ieviešanu. Abas puses konceptuāli vienojās sadarboties programmas realizācijā tiklīdz valdība to būs pieņēmusi.

programmas ieviešanu. Abas puses konceptuāli vienojās sadarboties programmas realizācijā tiklīdz valdība to būs pieņēmusi.

Veselības ministrs R.Muciņš tikšanās laikā aktualizēja nepieciešamību sadarboties valstij un pašvaldībai, tādējādi ekonomējot gan administratīvos izdevumus, gan atvieglojot pašu reformu uzsākšanu un realizāciju. špaši abu institūciju sadarbība ir nepieciešama struktūrplāna realizācijā, kā arī nākotnes attīstības plānošanā veselības aprūpes jautājumos.

Tikšanās laikā abas puses vienojās saskaņot ar ārstniecības iestādēm saistītos investīciju projektus, jo nereti projektus iestādes iesniedz gan pašvaldībā, gan arī ministrijā. Lai neveidotos projektu izvērtēšanas dublēšanās, abas puses vienojās tos saskaņot jau pirmsizpētes stadijā.

Veselības ministrs R.Muciņš un Rīgas domes priekšsēdētājs G.Bojārs atzina veiksmīgo abpusējo sadarbību. šLīdzšinējā sadarbība ar Rīgas domi vairāk ir bijusi neitrāla, taču patlaban ir izveidojies konstruktīvs un rezultatīvs dialogs abām pusēm svarīgu jautājumu risināšanā," atzina ministrs.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes