Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs tiekas ar Latvijas Pensionāru federāciju

23.09.2004
23.09.2004 - Šodien veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar ministrijas speciālistiem tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem un informēja tos par iespējamajiem risinājumiem sasāpējušajai situācijai Latvijas veselības aprūpē.

tos par iespējamajiem risinājumiem sasāpējušajai situācijai Latvijas veselības aprūpē.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš uzsvēra, ka šobrīd Veselības ministrija ir izvirzījusi trīs iespējamos situācijas risinājuma variantus ? valsts budžeta līdzekļu palielināšana veselības aprūpes nozarei, atsakoties no citām prioritātēm vai arī palielinot budžeta ieņēmumus, pacientu līdzmaksājumu palielināšana un pacientu groza samazināšana, kā arī veselības aprūpes struktūras uzlabošana, ko plānots panākt, īstenojot Veselības ministrijas izstrādāto Struktūrplānu.

Ministrs arī uzsvēra, ka pat palielinot pacientu līdzmaksājumus, joprojām tiks saglabātas no pacientu iemaksām atbrīvojamo iedzīvotāju kategorijas, piemēram, bērni un maznodrošinātie.

Tikšanās noslēgumā Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvji pateicās ministram par sniegto informāciju un novēlēja veiksmi veselības aprūpes nozares sakārtošanā, kā arī vienojās šāda veida informatīvās tikšanās turpināt arī nākotnē.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes