Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs tiekas ar arodbiedrības pārstāvjiem

21.09.2004
21.09.2004 - Šodien veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar pārstāvjiem no Veselības ministrijas un Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) piedalījās Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības padomes sēdē, kurā pārrunāja jautājumu par veselības aprūpes sistēmas attīstības variantiem un streika prasībām. Bet, tā kā saruna par šiem jautājumiem netika pabeigta, tad diskusijas tiks turpinātas arī turpmāk.

una par šiem jautājumiem netika pabeigta, tad diskusijas tiks turpinātas arī turpmāk. 

Veselības ministrs iepazīstināja klātesošos arodbiedrības pārstāvjus ar šā brīža situāciju veselības aprūpes nozarē un informēja par tiem pamatvirzieniem, kā šo sasāpējušo situāciju veselības aprūpes nozarē varētu atrisināt.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš arī atzina, ka situācija veselības aprūpes nozarē ir smaga un tam, ka veselības aprūpes sistēmā strādājošo algas ir neatbilstošas, piekrīt gan mediķi, gan pacienti, gan arī Veselības ministrija. Tāpēc ir nepieciešami steidzīgi un radikāli risinājumi, lai uzlabotu kopējo situāciju veselības aprūpes nozarē.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes