Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija apbalvo Mālpils pagastu

17.09.2004
17.09.2004 - Šodien, 17.septembrī, Veselības ministrijas pārstāvji piedalīsies Vidzemes novada sakoptākā pagasta svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kurā nominācijā par pagasta iedzīvotājiem sniegto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu apbalvos Mālpils pagastu. Svinīgā apbalvošanas ceremonija sāksies plkst. 18.00 Lejasciema kultūras namā.

gā apbalvošanas ceremonija sāksies plkst. 18.00 Lejasciema kultūras namā.

Mālpils pagasta nomināciju konkursā šSakoptākais Latvijas pagasts" Vidzemes novadā nodrošināja fakts, ka Mālpils pagastā vienīgajā no visiem vērtētajiem novada pagastiem darbojas Veselības un sociālās aprūpes centrs.

Veselības ministrijas pārstāvji pasniegs atzinības rakstu Mālpils pagasta vadītājam par pagasta iedzīvotājiem sniegto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu. Mālpils pagastam tiks pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas. Abiem pagasta ģimenes ārstiem tiks dāvināta aptieciņu ar ārsta praksei nepieciešamām zālēm, ko sarūpējuši Latvijas zāļu ražotāji, un medicīnas žurnāla šDoctus" abonements pusgadam. Pagasta bibliotēkai tika dāvināts ? žurnāla š36,6" abonementu gadam un daktera Daiļoņa Pakalna grāmata šĀrstniecības augu vārdnīca", kā arī Veselības veicināšanas centra balva.

Mālpils pagastā strādā divi ģimenes ārsti un primārās veselības aprūpes pediatre. Bijušās Mālpils slimnīcas telpās darbojas Veselības un sociālās aprūpes centrs, kurā telpu plānojums ir pielāgots nodalītai pacientu plūsmai, uzbrauktuves nodrošina medicīnisko pakalpojumu pieejamību arī pacientiem ar speciālām vajadzībām.

Veselības ministrija izsaka pateicību visiem pasākuma atbalstītājiem: dakterim Dailonim Pakalnam, žurnāliem šDoctus" un š36,6", Latvijas zāļu ražotājiem un Veselības veicināšanas centram.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes