Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē lems par turpmākajiem pasākumiem saistībā ar koronavīrusa Covid – 19 izplatību

24.02.2020
700

Līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusu Covid – 19, bet saistībā ar slimības izplatību, tajā skaitā saslimstības pieaugumu Itālijā. Veselības ministrijā 24. februārī notiek Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēde, kurā lemj par nepieciešamajiem turpmākajiem pasākumiem vīrusa izplatības mazināšanai. 

Aktuālajai informācijai par jauno koronavīrusu Covid-19 lūdzam sekot līdzi SPKC mājaslapā: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

Mediju uzmanībai!

Komentāri par sanāksmē lemto būs pieejami pēc sanāksmes (orientējoši ap 15:00). Caurlaižu pieteikšanai lūgums iepriekš zvanīt 67876106.


*VOMK ir konsultatīva un koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir nodrošināt veselības nozares institūciju saskaņotu darbību ārkārtas medicīniskajā situācijā un ārkārtas sabiedrības veselības situācijā. VOMK piedalās pārstāvji no Veselības ministrijas, Nacionālā veselības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Slimību profilakses un kontroles centra, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Zāļu valsts aģentūras, Valsts asinsdonoru centra, Veselības inspekcijas, Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas.

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes