Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Darbu BKUS valdē uzsāk Iluta Riekstiņa

02.01.2020
700

Noslēdzoties konkursam uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) valdes locekļa amatu, slimnīcā darbu sākusi Iluta Riekstiņa. 

Veselības ministrija atklātu konkursu uz BKUS valdes locekļa amatu izsludināja 25. oktobrī. Kopumā tika saņemti 17 pieteikumi, un kandidāti tika vērtēti divās kārtās. Rezultātā komisija vienbalsīgi lēma BKUS valdes locekļa amatam virzīt I. Riekstiņu, kura ieguva augstāko punktu skaitu. Ņemot vērā viņas iepriekšējo darba pieredzi, izglītību, kvalifikāciju un iemaņu kopumu, viņa varēs profesionāli pildīt valdes locekļa uzdevumus minētajā VM kapitālsabiedrībā.

I. Riekstiņai ir  profesionālā maģistra grāds publiskās pārvaldes, uzņēmumu un iestāžu vadībā. Līdz šim viņa ir bijusi IKT uzņēmuma SIA “InfoStrategy” publisko pakalpojumu direktore, vadošais auditors uzņēmuma “Bureau Veritas Latvia”, kā arī valdes locekle un izpilddirektore SIA “NIDI”. Daudzus gadus bijusi arī valdes priekšsēdētāja SIA “Lursoft”. Kopumā uzkrāta pieredze uzņēmumu stratēģijas veidošanā un realizēšanā, finanšu, administratīvajā un risku vadībā, kas ir būtiski, ieņemot BKUS valdes locekļa amatu. 

Darbu BKUS slimnīcas valdē I. Riekstiņa uzsāka ar 2019. gada 30. decembri. 

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes