Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ziemeļvalstu eksperti diskutēs par sabiedrības veselības un sociālās labklājības jautājumiem

28.11.2019
700

28. novembrī Rīgā norisinās Ziemeļu dimensijas Sabiedrības veselības un sociālās labklājības partnerības konference, kurā diskutē par aktuālajiem jautājumiem. 

Sanāksmi apmeklē arī jaunievēlētais Pasaules Veselības (PVO) organizācijas Eiropas Reģionālais direktors Dr.Hanss Klūge*.

Ziemeļu Dimensijas Sabiedrības veselības un sociālās labklājības partnerība ir sadarbības organizācija, kas sevī ietver 9 valstu (Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Vācijas un Krievijas) valdības, EK struktūrvienības un astoņas starptautiskās organizācijas.

Partnerības galvenais uzdevums ir rūpēties par iedzīvotāju veselības un labklājības uzlabošanos, nodrošinot tādējādi ilgtspējīgu Ziemeļu dimensijas teritorijas attīstību. Partnerības mērķis ir veicināt sadarbību, palīdzēt celt kapacitāti un labāk koordinēt Ziemeļu dimensijas teritorijā realizētos starptautiskos projektus. Partnerība darbs ietver kā daudzpusējo projektu realizāciju, tā arī starptautiskās politikas izstrādi un ministru līmeņa sanāksmju organizēšanu.

Mediju uzmanībai!
Komentāru par PVO skatījumu uz Latvijas veselības aprūpes sistēmu Dr. Hanss Klūge medijiem sniegs plkst. 14:00   AC Hotel by Marriott Riga, Dzirnavu ielā 33, 11.stāvs SPACE zālē. Mediju pārstāvji aicināti iepriekš apstiprināt savu dalību pasākumā pa tālruni 26378959.

* Dr. Hans Klūge tika ievēlēts PVO Eiropas Reģionālās komitejas laikā šā gada septembrī un uzsāks darbu jaunajā postenī, sākot ar 2019. februāri, pēc apstiprināšanas PVO Izpildpadomē.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes