Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Izsludināts iepirkums sabiedrības informēšanas kampaņai par seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanu

21.03.2019
700

14.martā Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts Veselības ministrijas rīkotais metu konkursa iepirkums sabiedrības informēšanas kampaņai par seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanu.

Metu konkursa mērķis ir, izmantojot radošo sacensību, iegūt labāko kampaņas stratēģijas un komunikācijas plāna ideju, kā arī tās īstenotāju.

Statistikas dati liecina, ka Latvijas iedzīvotāju zināšanas par seksuālās un reproduktīvās veselības, kā arī seksuāli transmisīvo infekciju (STI) profilakses jautājumiem nav pietiekamas. Latvija ir to Eiropas Savienības valstu vidū, kur HIV infekcijas, STI un mākslīgo abortu izplatības rādītāji ir augsti.

Sabiedrības informēšanas kampaņā tiks iekļautas tēmas par atbildīgām attiecībām, drošas kontracepcijas izmantošanu un STI, tai skaitā HIV, kā seksuālās un reproduktīvās veselības  ietekmējošo faktoru profilakse.  Kampaņas mērķis ir veicināt pārdomātu rīcību saistībā ar efektīvu kontracepcijas metožu izmantošanu un STI profilaksi, mazinot mītus, sekmējot STI un HIV izplatības un nevēlamas grūtniecības skaita samazināšanos.

Metu iesniegšanas termiņš 30.aprīlis plkst.11:00.

Sabiedrības informēšanas kampaņa par seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanu tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta ietvaros.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes