Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ilze Viņķele tiksies ar EK priekšsēdētāja vietnieku Valdi Dombrovski

06.02.2019
700

7.februārī, plkst. 10.00 veselības ministre Ilze Viņķele tiksies ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieku Valdi Dombrovski, lai pārrunātu reformu turpinājumu veselības aprūpes jomā.

Ministre ar V. Dombrovski pārrunās jautājums saistībā ar cilvēkresursu nodrošināšanu nozarē, mediķu atalgojumu, veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību reģionos, ieguldījumiem ārstniecības iestādēs un ārstniecības personu tālākizglītībā, kā arī plānoto attiecībā uz veselības pakalpojumu dalīšana divos grozos. 

Latvija iepriekš no EK bija saņēmusi rekomendācijas, tai skaitā attiecībā uz reformu turpinājumu veselības aprūpes jomā. Katru gadu EK sagatavo ikgadējo izaugsmes ziņojumu Eiropas semestra ietvaros. Tas ir Eiropas Savienības (ES) ekonomiskas pārvaldības process, kas ir organizēts viena gada cikla ietvaros. Tā mērķis ir izvērtēt ekonomisko situāciju gan ES, gan atsevišķi katrā ES dalībvalstī, kā arī sniegt rekomendācijas ES dalībvalstīm to ekonomiskās politikas īstenošanai un stiprināšanai.

Mediju uzmanībai!
Foto/video iespējams tikšanās sākumā, savukārt pēc tikšanās būs iespēja saņemt komentārus. Tikšanās notiks ceturtdien, 7.februārī, plkst.10.00 Veselības ministrijā (Brīvības iela 72) 320. telpā. Caurlaides aicinām pieteikt iepriekš pa tālruni 67876106 vai 20388356. 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes