Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija Eiropas Sociālā fonda ietvaros piedāvā tālākizglītības iespēju

29.01.2019
700

Ārstniecības persona, ārstniecības atbalsta persona vai farmācijas aprūpes pakalpojumu sniedzējs, var papildināt profesionālās un vispārējās zināšanas prioritārajās veselības aprūpes jomās: onkoloģijas, psihiskās veselības, sirds un asinsvadu, kā arī bērnu veselības jomā.

Video par Veselības ministrijas ESF ietvaros piedāvātajām tālākizglītības iespējām skatīt šeit

Zināšanas var papildināt neformālās izglītības programmās, profesionālās pilnveides programmās, 1 līmeņa augstākās izglītības programmās.

Papildus var piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumos, lai pilnveidotu profesionālās zināšanas un prasmes jaunu ārstniecības vai diagnostikas metožu apguvei.

Var piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumos Latvijā, kur savu praktisko pieredzi sniedz Latvijas un ārvalstu augsti kvalificēti speciālisti, un piedalīties pieredzes apmaiņas pasākumos ārpus Latvijas.

Sociālajā jomā strādājošais, var papildināt zināšanas un attīstīt prasmes kopā ar ārstniecības personām sadarbības jautājumos.

Piedaloties projektā, ieguvumi būs:

  • iespēja apmeklēt mācības bez maksas,
  • iespēja pilnveidot vispārējās zināšanas un prasmes atbilstoši resertifikācijas prasībām,
  • iespēja iegūt tālākizglītības punktus resertifikācijai,
  • iespēja iegūt jaunas un aktuālas zināšanas nozarē.

Eiropas Savienības fonda projektu “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” Nr.9.2.6.0/17/I/001 (turpmāk – Projekts). Projekta mērķis ir nodrošināt ārstniecības procesā iesaistītā personāla – ārstniecības personu, ārstniecības atbalsta personāla, farmaceitiskās aprūpes speciālistu un sociālā darba speciālistu kvalifikācijas uzlabošanu prioritārajās veselības jomās - sirds un asinsvadu, onkoloģijas, bērnu sākot no perinatālā un neonatālā perioda un garīgās veselības jomā.

Infografikas:

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes