Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Aicina māsas pieteikties profesionālās kvalifikācijas celšanai

25.10.2018
700

Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža aicina māsas pieteikties profesionālās pilnveides programmā “Funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē, M60”, kas norisināsies Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros*.

 

Programmas mērķauditorija ir māsas, kuras ir ieguvušas profesionālo izglītību māszinībās:
 
ar vidējo profesionālo izglītību;
ar pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību;
ar otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.
 
Mācībās tiks sniegtas zināšanas par sirds un asinsvadu, elpošanas, nervu, gremošanas un urīnizvades sistēmu funkcionālās diagnostikas metodēm. Māsas iegūs papildu zināšanas par funkcionālās diagnostikas metodēm un māsas atbildību kvalitatīvu izmeklējumu nodrošināšanā un pacientu aprūpē, veicot funkcionālos izmeklējumus. Tāpat tiks izkoptas praktiskās iemaņas funkcionālās diagnostikas izmeklējumu veikšanā kardioloģijā, pneimonoloģijā, neiroloģijā, gastroenteroloģijā un uroloģijā.
 
Pieteikties var iesniedzot dokumentus Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā, Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā, 1.korpusa, 2.stāva, 203. kabinetā darba dienās no 9:00 līdz 15:00, iepriekš sazinoties ar  projekta koordinatori Inu Jaunslavieti,  tālrunis 29350243, epasta adrese: esfkursi@inbox.lv vai arī aizpildot pieteikuma veidlapu koledžas mājas lapā www.psk.lu.lv, sadaļā PROJEKTI-ESF projekti.
 
Plašāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu atrodama LU P.Stradiņa medicīnas koledžas mājas lapā: un Latvijas māsu asociācijas mājas lapā.
 
*Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.6.0/17/I/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.6.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikāciju” ietvaros veiktā iepirkuma “Aktuālas ārstnieciskās un diagnostiskās metodes ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu praksē” ietvaros
 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes